Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 16-03-12, 13:11   #1 (permalink)
dilek34
AKTİF ÜYE

Konular: 200
dilek34 is on a distinguished road
Standart etkili tesbih duası

etkili tesbih duası

Selam arkadaşlar. İlk kez bir konu paylaşıyorum ve size faydası olacağına gönülden inanıyorum. Geçenlerde hacı anne olarak adlandırılan bir teyzenin evine gittim. Biçok insan hergün ziyaretine gidiyor ve hergün okuduğu dualarla şifa buluyor. Yani o belli saatlerde duaları okuyo rve insanlar onu dinleyerek şifa arıyor. Özel okumuyor yani. Ziyaretine gittik ve bize çok güzel tavsiyelerde bulundu. Çok etkiledi beni ve bu işi sadece Allah rızası için yaptığını kesinlikle para almadığını söyledi. Gözlerim doldu. tavsiyelerini dinlerken.Kendini çok güzel yetiiştirmiş biri. Derdimi söyledim oda şifayı Allah'ta aramamı ve 53 gün onun okumalarına gitmemi istedi. Ben hergün gidemediğim için bana tesbih duası adı verilen 2 dua tavsiye etti. 40 gün boyunca aralıksız duaları okumamı ve bu duaları okuduktan sonra her sıkıntının giderilip, dileğimin hayırlısı ile gerçekleşeceğini söyledi. Şu ana kadar geri çevrilen olmamış. Hatta okumaya başladıktan 1 hafta sonra sonuç alan bile olmuş. Duaları gün içinde istediğin vakitte, abdest alarak okuyosun. Biraz uzun sürüyo ama Allah sabrını veriyo ve yılmadan okuyosun. Yürekten okunan her dua kabul olur tabi sizin için hayırlıysa..Dualar:

1000 Estağfirullahelazim
1000 Allahümme Salli Ala Muhammedin ve Sellim

Sakın pes etmeyin ve gözünüz korkmasın.
bu duanın sıkıntılara çare olduğu söylenilir.
dilek34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-