Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 10-02-12, 20:57   #7 (permalink)
snck
YENİ ÜYE

Konular: 0
snck is on a distinguished road

"Astral Seyahat, hiç bir çalışma yapmadan bazen kendiliğinden de yaşanabilir. " aynen aynen bana oldu bu sonra arkadas dedi sana astral olmus die bende sallama saçmala fln dedim ama olaya bakarsak byle bişey var ben ölüyorum zannetim çünkü vücudumun içinden cıktıgımı yani sanki vücüdumun içinde duman var o duman vücudumun kalıbıyla beraber kalıp seklinde çıktı ama bu uzun sürmedi cünkü karsımada 130 cm ya da 150 cm civarında bişey gördüm yüzü görünmüyodu ama bana bakıyodu anlama veremedim korktum hayırrrrrrrrrrrRRRRRRRRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rr diye bagırdım lanet olası yaratık zevk aldı sanki herneyse sonra LAnnnNNN LAnnnNNN demeye basladım sonra yaklasık 10 15 saniyede korkum gitti cünkü korkunca bişi değişmiyo yaratık dik dik uzakta bakıo yüzü görünmüyo ama çıta gibi diklimiş bakıyodu cok korktum ama sadece elimi kluma baktıgımda onu kaldıramadıgım icin korktum ve vurmaya çalıstım ama bedeninn icnde değildim tam olarak vücudun tam 10 15 cm üstündeydim resmen kendi üstüme cıkmısım orda yatıyodum ölüm bunun gibi bişey olsa gerek ölümden korkuyodum acır diye ama büyük ihtimale bu ruhun bosalma hissi bunun gibi olacak galiba herneyse vurmaya calıstım aha vuramdm neyse ailem işteydi vardiyalı gidiolar işe herneyse Allah tan babannem vardı babanne diye baqardım en sonunda o gelince elimi kolumu harekett ettirdim vücut mevsim normallerine geri geldi yaratıkta gitti ceket giymişti o belli oluyodu bacak kadar boyuyla herhalde ama cok sınırlendım ulan p...venk gündüz gel!!! neyse demekk ki bu olmus vay be :D
snck isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-