Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 05-09-12, 22:49   #1 (permalink)
zeinarda
ziyaretçi

Konular: 6
Standart Müneccim Kardeşimizin Haceti İçin

Müneccim Kardeşimizin Haceti İçin

Arkadaşlar Müneccim Kardeşimiz Azerbaycandan telefonla bağlandığı için
onun adına ben yazıyorum....Kardeş sitemizde yazdığı mesajı aynen buraya kopyalıyorum.....

Müneccim'in mesajı

Aziz ve degerli dilekduası ailesi ben aciz kul icin bu okuma yapmaginizi ricada bulunmak kendime bir borc bildim cunku kulun kula edilen dualar hic wuphesiz kabuldur.660defa ya wedidel betwi ve bir kez her kim ya wedidel betwi ne kadar okuya bilirse okusun arkasinca bir kez kalben kendiniz icin okuyormuw kibi...fi qulubihim meradun fezedehum elvira binti sadakata binti sekinete allahu murada ve lehum elman ibni firuzete azabun alimun bima kenu yekzibune bihakki ya vedudu ya kahharul kabiduw wedidul betwi seriu mucibu ya mugisu ya hennanu ya mennanu ya sultanu ya allah.bunu benim ucun bir kardew hakki olarak okunmasina siz aziz kardewlerin yalvariyorum bunu yeddi gece okumali ama siz ne kadar ve kac gece okuya bilirsiniz okuyunuz.allahu zul celali vel camali hic bir kula dert vermesin eger dert veripse derde acilen deva versin inwallahu ve mawallahu amin.selam ve dua ile dualarinizi bekliyorum......
-