Konu: Muhtesem SIR
Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 08-09-12, 19:22   #1 (permalink)
HAYDAR
Yasaklı

Konular: 21
HAYDAR is on a distinguished road
Standart Muhtesem SIR

Muhtesem SIR

arkadaslar sizlerle hayatinizi degistirecek bir sir paylasacagim.yillar once eski bir evde kiraci oldum,evin her tarafi antika her tarafi tarih .ev sahibi kullanmadigim esyalari veya dokuntuleri atabilecegimi soyledi.esya olarak bir divan ve tonla dokuntu vardi,evde bir sandik vardi sandigin icinde eski gazeteler ve dergiler mektuplar ve birde kalin ciltli bir gunluk vardi.bir gece gunlugu okumaya basladim .yilligin sahibi 1927 dogumlu bir kadin .ilk sayfadan itibaren dert mutsuzluk olmek temennileri.darlanmistim ama bitirmeyede kararliydim hep kucuk soluk bir yaziydi.birden buyuk harflerle yazili sayfalara gecdim .o 2 sayfadan sonra hep mutluluk hep huzur hep basari sayfalari okudum.

burada sizinle paylasacagim sir o 2 sayfa.

ben yillarca o sirli uygulamadim taki hayatdan bezmis olmek icin allaha yalvarirken .kendimi bulana dek.ve hatirladim uyguladim etkisi muazzam oldu.

sir hayatin boyunca yasadigin tum dertlerini sorunlarini tum ama tum detaylariyla kagida dokmek yazmak ama hepsini ve 7 gun 41 kere ayetel kursuyu okumak ve bu kagitla veya kagitlari yastiginin altinda saklayarak uyumak 7 kabus gece sonra bu kagitlari bir cam kavanozda yakmak tamami kul oluncaya kadar ve kapagini kapatip denize atmak.

iste o andan itibaren allahtan dua edip istedigin herseyin ne kadar hizla kabul oldugunu goreceksiniz.bu uygulama aninda ve sonrasini allah rizasi icin paylasin...

ALINTI..

HAYDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-