Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 26-09-12, 23:44   #8 (permalink)
zeinarda
ziyaretçi

Konular: 6

Alıntı:
A.B.A.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın zeinarda yazımda ne sayın üyeye ne başkasına eleştiri veya gönderme var.Alıntıların dahasağlıklı kullanılabilmesi,veya kullanırken daha itinalı olmaya yarar kastıyla yazılmıştır.Sizin yanlış anlamanıza üzüldüm.Kimseye saygısızlık yapmadan nezaketle bagımı sürdürmek istiyorum karşılıklı olarak.Amacım polemik degil karşılıklı yardımlaşmak.Benim doğruma değil ortak büyüklerimizin doğrularına çizdikleri yolda el ele müslümanlarla beraber yürümek...Yaşayan alimleri bulursam feyizlenmek için ellerine sarılırım varsa bildiğiniz...Sayın asel ebrar kabul ederse benim dua kardeşim.Kıymetime kıymet vereni nasıl kırarım.Saygılarımla.

ABAO,alıntılarda tabii ki hatalar olabilir,yanlışlıklar olabilir.....

Üyelerimizin inançlarını yargılama durumunda değiliz,amacımız en doğru bilgiye ulaşmak......

Sizin de bilgi birikimi olan bir arkadaşımız olduğunuzu biliyorum,ve takdir ediyorum.....

Eğer gördüğünüz bir hata varsa konuyu kopyalayıp hatalı yeleri farklı bir renkle vurgularsanız doğruya ulaşma adına ve bir dinkardeşinizi bilgilendirme adına daha büyük bir iyilik yapmış ve sevabını da almış olursunuz......

Amacımız da bu zaten......Birbirimizin hatalarını yapıcı bir şekilde düzeltmek......Bilgiyi paylaşmak ve zenginleşmek.....