Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 28-12-12, 13:40   #125 (permalink)
zeinarda
ziyaretçi

Konular: 6

Alıntı:
MERTen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle faydalı bilgileri paylaştığınız için çok teşekkürler Allah razı olsun. Ben bir erkek olarak bu duayı bayana karşı okuyabilirmiyim anne ve kendi adını söyleyerek 7 gün boyunca hergece bir defa okuyacağım ve sonra tekrarlamak için nekar beklemem lazım. ve son olarak kenzül arş ı önce mi sonra mı okuyacağım. önce okuyarak ilk defa bu gece başladım okumaya öncesindede 2 rekat tevbe 2 rekat şükr namazı kıldım uygun mudur? vereceğiniz cevaplar için şimdiden Allah razı olsun.
tabii okuyabilirsiniz,duaların erkeği kadını olmaz....
Matlup isminin geçmesi gereken yerlerde(pelin binti hatice örneği gibi hatice anne adıdır) bayanın adını ve annesinin adını söyleyin,başında niyet ederken sonunda da dualarınızı kabulü için dua ederken aynı şekilde anne adıyla birlikte söyleyin...
Çevirgel duasından hemen sonra da kenzül-i arş duasını okuyun....tekrar okumanız gerektiğinde de en az 7 gece ara vermiş olmalısınız.....

İmkanınız olursa her gece tevbe ve şükür namazlarını kılabilirsiniz,hergece için fırsatınız olmazsa 7.gece okumanızdan sonra 2 rekat tevbe,2 rekat allah rızası için 2 rekat de şükür namazı kılın....