Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 01-03-13, 06:31   #1 (permalink)
dualar
AKTİF ÜYE

Konular: 164
dualar is on a distinguished road
Standart Sevgilimin beni özlemesi için ne yapmalıyım

Sevgilimin beni özlemesi için ne yapmalıyım

ayrı olan eşler sevgılıler sizi üzen terkeden kışının pişmanlıkla donmesı için okunur.

yatsı namazından sonra 7 kere 1 hafta boyunca

önce 3 kez salavat sonra duayı okuyun.nıyetınızı belırtın.

allahumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya erhamerrahımın.Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim.Ya rabbel Alemin inneke ala küllü şey in kadir,ve egusai. Ya Allah,Ya Allah.Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar.La ilahe illa ente ilahen vahiden.Es'elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel vel cesed vel mal vel veled vel müslimine ecmain. Ya rabbel Alemin inneke ala küllü şey in kadir. Vehamni birahmetike ya erhamerrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü.ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak.

bu dua sızı üzen sevdgınız yada herhangı bırı için nıyet eıyorsunuz.pişmanlıkla size geri dönüyor. karşı tarafa sıkıntı verıp sızı düşünmesı saglanıyor. ben kendım bızzat bır çok kere denedım.karsı tarafı baya bır uysallaştırıyor.
dualar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-