Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 15-03-13, 15:18   #2 (permalink)
zeinarda
ziyaretçi

Konular: 6

Alıntı:
carnivoci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selamün aleyküm 15 ay önce kızımı kaybettim sadece 3 gün yaşadı ve ben çok mutsuzum bi yanım onu çok özlüyor onu rüyamda görmek istiyorum bi yanımda kızıma bi kardeş istiyor bana yardım edebilecek birileri var mı kızımı rüyamda görmek için okumam gereken bi dua ve de kızımın kardeşi olması için edebileceğim dualar arıyorum

Başınız sağolsun,Allah onun mekanını zaten cennet olarak vermiş ve kızınız bir melek olmuş...

Onu rüyanızda görmeye çalışarak ona eziyet etmeyin...sakın bana ne anlarsın demeyin ben de aynı şeyi yaşadım,acısı asla geçmez ama hafifler,
dinimizin de açık emri vardır,ölülerinizin ardından yas tutmayın der,çünkü ölüm de yaradanın emridir,yas tutmak ilahi emre karşı karşı gelmektir ki
bu da çok günahtır.......

Şimdi kendinizi toparlayın,eğer tekrar bir hamilelik istiyorsanız fiziksel ve ruhsal olarak toparlanmanız lazım....

Eğer o minik meleğin ardından böyle özlemle yas tutarsanız Allah korusun çok büyük musibetlere bile uğrayabilirsiniz...Sakın bundan daha büyük ne olabilir demeyin......

Ömür boyu çocuk hasreti de çekebilirsiniz benim gibi....size sadece bildiklerimi değil kendi tecrübelerimi de yazıyorum....

Sakın rüyanızda görmeya çalışmak,ağlamak sızlanmak isyan etmek gibi
eylemlere girmeyin....

Tevekkülle bunun sizin bir sınavınız olduğunu kabullenerek istediğiniz yeni bebeğinize hazırlanın...Sağlıklı ve hayırlı bir evlat vermesi için yaradana dua edin...

Öncelikle bu kadar uzun süre özlemle yas tuttuğunuz için tevbe namazları kılın,fırsat buldukça şükür namazlarını da ihmal etmeyin,

Yaradana dua ederken <<Allahım bana bu acıyı yaşatmanın mutlaka bir hikmeti vardır ve ben bu hikmetin ne olduğunu bilmesem de tavekkülle karşılıyor ve senden gelen herşeye hamd ediyorum>>deyin..

Bunlar sizi rahatlatacak bedeninizi ve ruhunuzu yeni bir bebeğe hazırlayacaktır..