Konu: merhaba
Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 11-07-13, 22:58   #1 (permalink)
edo
YENİ ÜYE

Konular: 1
edo is on a distinguished road
Smile merhaba

merhaba

Forumunuzu uzun süredir takip ediyorum,fakat uye olmak bugune kısmet oldu.bir arkadaşımın sorunları için **** ararken onun yanında bulunmak yanlız göndermemek ıcın gıttıgımız **** arkadasıma senın herhangı bır sorunun yok kişisel özellıklerını degıstır sabırlı ol dıyerek felak nas gıbı dualar verdı.tam kalkacakken bana senın bır sorununmu yok dedı bende yok cevabını verdım fakat **** basladı sormaya adım anne adım vs bılgılerınden sonra senın sıkıntın var 16 yasınd bır musallat olmus bır yakınının ölusunu görmussun buarada cin musallatı olmus bu sana mıde bas boyun nefes sorunları gıbı vs rahatsızlık vermıs suan varmı dedı bende bahsettıgı sekılde basagrım oldugunu fakat mıgren tedavısı gördugumu söyledıgımde bu mıgren deıl ılaclarla kısa surelı agrın kesılır dıyerek pesındende sana 2 yıl önce bır buyu yapılmıs buda ısın gucun kısmetın baglansın o kısıye muhtac ol dıye yapılmıs dedı.bende cevremde hıc bunlarla ugrasan bılen gören olmadıgını evımede gıren cıkanın belı oldugunu söyledım.bunun ıcın eve gırmek gerekmedıgını herturlu yapılabılecegını söyledı.bahsettıgı sekıldede ben yaklasık 2 yıldır ıs bulamıyorum çalıstıgım yerın kapanmasıyla ısten ayrıldım öğrencıyken 15 gun tatılde bıle calısan ben ıyı bır bölum mezunuyum fakat her başvurdugum yer oyalamakta tabırı caızse elımı attıgım kuruyor fakat ben bugune kadar hıc bu sekılde dusunmedım hep sabrettım herseyın bır zamanı var dıyerek tevekkul ettım ve rabbıme sukurle dua edıp sabrettım .kım yaptıgını sordugumda ıse söyleyemem yasak dıyere cevap verdı
kendısıne güvenemedım cunku ucuk bır para teklıf ettı okuma yapılmadanda sorunlarımın gecmeyecegını söyledı.yakın es dost akrabam da dahıl sorup danısabılecegım kımsemde yok yardımcı olur fıkır verırsenız cok sevınırım bu konuda arastırma yapabılecegım tek yer ınternet ondada karsıma ne cıkacagını kıme guvenecegımı bılmedıgım ıcın korkuyorum .ilginiz için şimdden teşekkürler
edo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-