Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 04-12-13, 15:43   #1 (permalink)
cemile
Yasaklı
YENİ ÜYE

Konular: 5
cemile is on a distinguished road
Standart kendimi çok kötü hissediyorum

kendimi çok kötü hissediyorum

Merhaba sevgili dilek duası arkadaşlarım
sizinle bir derdimi paylşmak istiyorum kendimi o kadar kötü hissediyorum ki tek çarem bunu sizlere anlatmak ...
Benim hayatımda uzun yılardan beri olan arkadaşlarım vrdı yaklşık 10 yılldır ben hayatımla ilgili onlara ne anlatsam o şey bozuldu ve bozulmaya da devam ediyor bunun nedenini bir türlü anlayamıyorum... Tm mutluluğu bulmuştum birini sevmiştim hemde krşılıklıydı hislerimiz onu arkadaşlarımla tanıştırdım o işte bozuldu arkadaşlarım karşı çıktı sürekli başıma kötü bişey gelebileceğinde söz etti ama öyle içten istedilerki bunu kötü b,işey olup haklı çıkmayı istediler iyi olda biz haksız çıkalım demediler hiç beni hiç olduğum gibi kabullenmediller hep değiştirmek istediler bahane olarak da öne sürdükleri şey hep aynıydı

Biz senin iyiliğini istiyoruz! iyilik istemek suç mu ?

Onlara karşı geldim kavag ettik hani iyiliğimi istiyorlardı öyleyse şimdi nerdeler peki....
kısacası hem arkadaşlarımdan hem sevdiğim kişiden oldum şimdi kendimi o kadar kötü hissediyorum ki yaşaması bile gereksiz biri gibi ... keşke şu an nasıl canımın acıdığını anlatabilseydim size sevdiğim hiç kimse yanımda olmuyor hep yanılıyorum ben sadece istemiştim ki evlenip yuva kuracayım beni seven güvenli biri olsun hayatımda bende onu seveyim ama olmuyor bir türlü olmuyor hep güvendiğim insanlar bir şekilde yarı yolda bırakıyor çözemedim sebebinide doğrdu düzgün bir insan çıkmıyor karşıma ....

Allah aşkına napiym ben dua edecek kadar bile gücüm yok sadece uyumak istiyorum oda uyanmaktan korkarak....
cemile isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-