Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 30-04-14, 00:24   #4 (permalink)
zeinarda
ziyaretçi

Konular: 6

Sabah yataktan kalkmadan ve gece yatağa girdiğinizde aşağıdaki olumlamaları yapmanız çok iyi olur...Öz burcunuzla yükselen burcunuzun olumlamasını birlikte yapabilirsiniz...

KOÇ : “Ben sakin ve huzurluyum, bol ve bereketli paranın bana akışına izin veriyorum”

BOĞA : Kendimi manevi dünyanın zenginliklerine açıyorum ve bir güneş gibi hem kendimi hem de çevremi aydınlatıyorum.”

İKİZLER:“Bilinçaltımı güven enerjisine açıyorum, yaşamın akışına güveniyor ve kendimi güzelliklere açılan yaşam nehrinin akışına bırakıyorum.”

YENGEÇ :Yaşamın güzel sürprizlerine kendimi açıyorum, güzel dileklerimin gerçekleşeceğine inanıyorum.”

ASLAN :Maddi ve manevi yükselişi hak ediyorum, kendimi şan ve şöhret enerjisine açıyorum, daima yükseliyorum”

BAŞAK :Gönlümün arzuları gerçekleştiği ve gerçekleşmeye devam ettiği için şükrediyorum.

TERAZİ :“Kendimi yaşamın mucizelerine, kalbimi de sevgiye açıyorum.”

AKREP:“ Sakin ve sabırlıyım, her zaman sağduyulu davranıyor ilişkilerime sahip çıkıyorum.”

YAY:“ Ben bir ışığım, hem kendimi hem de çevremi aydınlatıyor ve faydalı oluyorum”

OĞLAK:Yaşamın akışına güveniyor ve yaşamaktan zevk alıyorum.”

KOVA:“Yaşamın akışına güveniyorum, her zaman ve her yerde kendimi güvende hissediyorum.”

BALIK:İçtenlikle maddi ve manevi paylaşımda bulunuyorum böylelikle hem maddi hem de manevi olarak yükseliyorum.”