Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 17-09-14, 09:47   #55 (permalink)
prensess
YENİ ÜYE

Konular: 0
prensess is on a distinguished road

Selamun aleykum cumletten

Ayni sorunu bende yasadim.kimse beni yanlis anlamasin bilmiyorum belki de soylediklerime nekadar tepki alirim yada nekadar dogru yada yanlisim.

bende okurken cok agirlik çöktü bunaldim ousaki bende yasini cok severim vede severek okurum zorlanmam.lakin bu sefer cok farkli iyi.ve ister istemez icime kusku dustu sanki kardeslerimizden birisi helal olmayan yada dogru olmayan birseye niyetlendi gibi bir hiss geldi.bu duyguyu bir turlu atamiyorum ustmden.bu dusunce beni cok korkuttu.yasinden once iki rekat namaz kilarim ve dualarimizin kabulu icin dua ederim.yanliz bu duygu nastirinca kimin ne diledigini de bilnedigim icin okuyan kardeslerimin dilegi hakklarinda veya onlara hayirli ise ver dedim.deyilsede verme diyerek bu sekikde dua etmeye baslasim ve bu sekilde dua etmeye devam ediyorum.kimin ne diledigini bilmedigim icin vede bu durumdan cok korktugum icin bu hatimden sonra birdahaki hatimlere katilmayi dusunmuyorum cunki yanlis veya kotu niyetli bir duanin kabul olmasina sebeb olmak istemem.eger ki kardeslerimden biri okuma yapmak isterse benim de bu okumada olmami isterse bana ne icin okuma yaptigini soylemesi gerek diye dusumuyorum.cunki bilmedigim bir duaya amin demek istemiyorum.cunki dualarin gucune cok inaniyorum yasin sureside iki tarafi keskin kilictir uzerinden kirk atli gecer gibi gelirler
prensess isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla