Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 20-09-14, 22:56   #17 (permalink)
bayanvisne
YENİ ÜYE

Konular: 0
bayanvisne is on a distinguished road

Alıntı:
zeinarda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
allah senden de razı olsun...Dediğim gibi evli çiftler arasında bile hayırlısını isteyerek okumak en doğrusu olur...

evli olmayan çiftler için de maalesef iradeye doğrudan hükmetme amacı olduğu için büyü olarak yorumlanır..

En güzeli <<sadece hakkımda hayırlı olan kısmetimin muhabbetini kazanıp hayırlı bir yuva kurmak niyetiyle >>diyerek dualarını okursan daha iyi olur....
Güzel kardeşim çok iyi yazıp çok güzel açıklıyorsun, ellerin dert görmesin ama ben sana sormak istediğimi tam açıklayamadım sanırım. Kesinlikle ve kesinlikle iradeye hükmetmek gibi bir niyet olmadan (sonuçta niyet önemli), sadece Rabbimden istesem ama duada ismi söylesem büyü yerine mi geçecek bu şimdi.Kalbimdeki şahıs desem de aynısı sonuçta. Ben bu duayı isimle okudum bir kez ve faydasını gördüm gibi geldi. Biliyorum sen dedin ki hakkımda hayırlı olan kısmet için oku diye ama ben eğer hakkımda hayırlıysa bir kere de gönlümdeki şahıs için Rabbimden medet ummak istiyorum. O kadar kötü durumdayım ki. Kalbimdeki bu burukluk bu ateş hiç bir şeyden zevk almamamı sağlıyor. Gerçekten unutmaya çalışıyorum falan ama olmuyor. Bir sürü forumda bir sürü kişiye sordum ama senden mantıklı senden güzel konuşanı bulamadım. O yüzden bunu da cevapla bir daha tek kelime sormayacağım güzel kardeşim. Bıktın sende biliyorum ama. Cevaplamasan bile Allah bin kez razı olsun.
bayanvisne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-