Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 30-08-11, 10:09   #1 (permalink)
admin

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 361
admin is on a distinguished road
Standart Sihir Bozmak İçin Dua Budur

Sihir Bozmak İçin Dua Budur

üzerinizde büyü ve sihir olduğunu biliyorsanız yani eminseniniz sahih olan bu terkipten faydalanabilirsiniz değerli kardeşlerimiz Allah c.c. izniyle büyü ve sihirden arınız inşallah

uygulanacak yöntem şöyledir

Birbuçuk metre kadar uzunluğunda bir ipe çözülmesi kolay 202 adet düğüm at. Sihirli olan kimsenin önüne su dolu bir bardak koy. Sihirli olan kimse düğümlü ipi eline alıp,
Besmele ile Felak suresini okur ve ilk düğüme üfürüp, hemen düğümü çözer. Düğümü çözerken, ''Bana yapılan sihri çözdüm'' der. Ardından Besmele ile Nas suresini okur ve ikinci düğüme üfleyip, hemen düğümü çözer. Düğümü çözerken ''Benim için
yapılan sihri çözdüm'' der. Böylece Besmele ile Felak ve Nas sure lerini okuyup, bütün düğümleri çözdükten sonra ipi bardaktaki suya bırakır. Bu suyu sihirli olan kimse içtikten sonra ipi ateşte yakarsın. Sihirli olan kişi suyu içtikten sonra kendisinde büyük bir hafiflik ve sevinç hisseder. Zaman ilerledikçe Allah' ın izniyle eski sihhatine kavuştuğunu müşahede eder. Bu uygulama defalarca tecrübe edilmiş olup, sahihtir. Birçok kimse bu uygulama ile sihrin tesirinden kurtulmuştur. Bunun kıymetini bilmeli ve sihirli olan
kimselerden gizlememelidirler. Başlangıçta çekilen Besmele-i şerif yeterlidir. Daha sonra Besmele çekilmesede olur. Ama okuma esnasında aralık yerde başka biri Üzerlik buhuru yakmalıdır.

sorularınız olursa konuya yazarsınız

selametle

dilekduası.com
admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-